SON DAKİKA

Pazaryeri Soydan İle Devam Dedi

Bu haber 15 Eylül 2020 - 12:55 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Pazaryeri’nde Yeniden İsmail Soydan Dönemi

 

 

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Ak Partinin 7. olağan kongresi Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

Pazaryeri Belediye Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşen kongrede konuşan Sarıoğlu, Pazaryeri ülkeye hizmet etme bakımından çok kıymetli evlatlar yetiştirmiş bir ilçe. Aynı zamanda gelinimiz var bu ilçeden. Yeni trend kız almak değil oğlan vermek olduğundan bizde oğlumuzu damat olarak Pazaryeri’ne vermiş olduk dedi.

Sarıeroğlu yaptığı konuşmada; “Bilecik’i çok sevdiğini ve dördüncü gelişi olduğunu Pazaryeri ilçesinin önemini bildiğini değerli bürokratlar çıkardı.Bilecik benim için çok önemli bir il. Son 4 senedir her yıl gelmeyi Allah nasip ediyor.739. Ertuğrul Gaziyi anma şenliklerini dolayısıyla sabahtan MHP Genel Başkan yardımcısı ile birlikte Söğüt ilçesine kutlamalara katıldık. Bende bir yörük kızı olarak buraya geldiğimde çok farklı bir heyecan hissediyorum. Biliyorsunuz pandemi dolayısıyla çok zor şartlar altında kongrelerimizi yapmaya çalışıyoruz.Hayallerini kurduğumuz her şeye 18 yıllık Ak Parti iktidarında Sayın Cumhurbaşkanımızın Liderliğinde ulaşmış bulunuyoruz. Türkiye bu konuda dünyaya bir örnek, kurmuş olduğumuz sağlık ordumuz, Ak Parti döneminde yapmış olduğumuz hastanelerimiz ile çok başarılı bir süreci yönetiyoruz. İnşallah bundan sonrada vatandaşlarımızın desteği ile bu süreci götürmek istiyoruz. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun.

Türkiye de Dünyayı şaşırtan gelişmeler gösteriyor. Bu yüzden hep üzerimize geliyorlar, ama yılmadan mücadelemiz devam ediyoruz.

Makamlar mevkiler gelip geçiyor önemli olan bu gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Allah bana bu partide dünya lideri Sayın Erdoğan ile görev yapmayı nasip ettiği için ne kadar şükretsem azdır.” İfadelerine yer verdi.

 

Sarıeroğlu, birlik ve beraberlik mesajları vererek, kongrenin hayırlı olmasını söyledi ve, seçilecek yeni yönetime başarılar diledi.

 

Yapılan kongrede 400 delegeden oylamaya katılan 110 delegenin oyu ile İsmail Soydan yeniden ilçe başkanı oldu.

Yönetim Kuruluna, Celal Öztiryaki, Ahmet İlgün, Levent Üstün, Adem Ekşi, Fehmi Piliç, Engin Arık, Ekrem Mut, Emine Çarkçı, Tarkan Demir, İbrahim Emral, Yaşar Karabey, Osman Giritli, Umut Eren, Faize Taşkın seçildiler.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz