MÜJDEYİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Vekil Yağcı: ”Köprülü Kavşak Projesi İçin 22 Milyon Lira Ödenek Tahsisi Gerçekleştirildi”

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik-Eskişehir ve Bilecik-İstanbul yol ayrımındaki köprülü kavşak projesi için 22 milyon lira ödenek tahsisinin gerçekleştiğini açıkldı.

Müjdeyi sosyal medya hesabından duyuran Vekil Yağcı, ”Bilecik-Eskişehir ve Bilecik-İstanbul yol ayrımında bulunan, 15 Ekim 2019 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen köprülü kavşak projesi için 22 milyon lira ödenek tahsisi gerçekleştirildi. Bunu da gerçekleştiriyoruz çok şükür.” ifadelerini kullandı.

Giriş kavşağını Bilecik’in itibarına yakıştıramadığını belirten Milletvekili Yağcı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

”Bileciğimiz için çok önemli olan ve yıllardır yapımı için uğraştığımız Bilecik-Eskişehir ve Bilecik-İstanbul yol ayrımındaki (Erşan besihanesinin önündeki) köprülü kavşak projemizin ihalesini 15/10/2019 tarihinde gerçekleştirmiştik. 22 milyon TL olan ödenek tahsisi de gerçekleştirilerek çalışmalar başlamıştır. Bilecik şehrimizin itibarına yakıştıramadığım giriş kavşağı inşallah 2021 yılında bittiğinde giriş kavşağında yaşadığımız trafik sıkıntısı sona ereceği gibi şehrimizin girişi daha konforlu ve şehrimizin ve hemşehrilerimizin itibarına uygun hale gelecektir.Şehrimizin yıllanmış problemi olan Kavşağın yapımında katkısı olan başta Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere,Ulaştırma Bakanlarımıza, Karayolları Genel ve bölge müdürlerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele…”

 

YORUM ALANI

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz