SON DAKİKA

4 Eylül Mahallesi’nin Kronik Sorununa Kalıcı Çözüm

Bu haber 15 Eylül 2020 - 13:30 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, özellikle aşırı yağışların ardından, 4 Eylül Mahallesi ana caddesi Yaşar Doğu’da ve kentin ana arteri İsmet İnönü Caddesi’nde meydana gelen sel ve tortu birikintilerin önüne geçmek için başlatılan hat çalışmaları tamamlandı.

Su ve Kanalizasyon İşleri müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmada; Yaşar Doğu ve Muammer Aksoy Caddeleri arasında yer alan, Yunus Nadi Caddesi’nde başlatılan 500 metrelik yağmur suyu hattı yapımı ve yağmur suyu ızgaralarının montajı tamamlandı. Yunus Nadi Caddesi’ndeki çalışmaların tamamlanması ile birlikte, cadde üzerine açılan hat,  bölgesel asfalt yenileme ile kapatılırken, Bedri Rahmi Caddesi ve 871. Sokak’taki yağmur ızgaralarının bağlantıları da tamamlandı.

Ekiplerin alt yapı çalışmaları 872. Sokak ile devam ederken, özellikle aşırı yağışlar sonrası sel ve tortu problemini direk yaşayan mahalle sakinleri ve esnaflar çalışma için Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na ve ekiplere teşekkür ettiler. Belediyenin planlanan program dahilinde ihtiyaç duyulan noktalarda çalışmalarının süreceği öğrenilirken bu çalışmalar süresince toz, toprak vb. aksaklıkları anlayış ve hoş görü ile karşılayan Bozüyüklülere de ayrıca teşekkür edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz