SON DAKİKA

AK KADINLAR İDDİALI GELİYOR

Bu haber 17 Şubat 2021 - 14:36 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı 7.Olağan kongresi gerçekleşti. Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit, kongrelerinin bir ‘milat’ niteliğinde olduğunu söyledi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda kongre pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşirken, Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit burada yaptığı konuşmada, 2023’e hazır olduklarını kaydederek, “19 yıllık iktidarımızda partimizi kadınlarımız güçlendirdi ve güçlendirmeye devam edecek. Hep beraber kenetlenip Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yürümeye devam edeceğiz. AK Parti Kadın Kolları teşkilatı dünyanın en büyük örgütlerin birisidir. Türkiye’de ise bir markadır.Kongremiz bir milattır. Yenilenen kadrolarımızla hedefe ulaşmak için tüm gayretimizi göstereceğiz. İlimiz için,vatanımız için çalışmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizle gücümüzü artırarak hedeflerimize ulaşacağız” diye konuştu.

İl Başkanı Serkan Yıldırım ise PKK’nın Gara’da şehit ettiği 13 vatandaşımıza anarken,Türk Devletinin ve Milletinin gücüne vurgu yaptı.Her türlü bölücülüğün karşından duracaklarını söyleyen Başkan Yıldırım, “Hainler şunu iyi bilsinler ki; Türk’e pusu kurulmaz, Türklerden intikam alınmaz. Tüm hainler bilecek ki ezan dinmeyecek, bayrak inmeyecek” ifadelerini kullandı.

AK Parti Kadın Kolları yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Mutlu Selen Haşit,Arife Toku, Ayşe Karabıyık, Azime Yağcı, Burcu Akkoyun, Emel Karip, Esra Pakalın, Fatma Kurtulmuş, Fatma Nur Yaşa, Filiz Alp, Filiz Tunç, Gamze Şanlı Ergün, Gurbet Cin Alış, Gülcan Özdemir, Gülhatun Petek, Gülsemin Karaca, Gülsun Karasu, Hatice Doğu, Huriye Ceyhan, Leyla Erbaş, Melek Dursun, Melek Sakın, Melike Doğan, Melis Paşaoğlu, Nadiye Yıldız, Nursen Tekin, Özlem Demir, Özlem Kaya, Saniye Karaca, Selime Nayir, Sema Taner, Serpil Özcan, Sevcan Soydan, Sevgi Şenel, Sevil Yıldırım, Sevinç Dönmez, Sezer Göçdü, Zeynep Bakırkaya, Züleyha Gergin.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz