SON DAKİKA

MUHTARLAR GÜNÜ’NDE MUHTARLAR DERNEĞİ’NE ZİYARET

Bu haber 20 Ekim 2021 - 12:45 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

Bozüyük’te 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeni ile çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında protokol üyelerine ve muhtarlara Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından yemek ikramında bulunuldu. Yemekte konuşan İlçe Kaymakamı Adem Öztürk tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Ardından söz alan Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat  Bakkalcıoğlu Muhtarlar Günü’nde Muhtarlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Omuz omuza verdiğimiz, yerel yönetimlerin güzide temsilcileri kıymetli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Terle’de kutlama törenlerine katılan tüm konuklarına teşekkür ederek mahalle ve köy muhtarları olarak vatandaşlara hizmet için görevlerinin başında bulunduklarını belirtti. Yemek programının ardından Kaymakam Adem Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve protokol üyeleri Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette protokol üyeleri muhtarlarla görüşerek sohbet etti, muhtarların talep ve şikâyetlerini dinledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz