SON DAKİKA

KAYMAKAM ÖZTÜRK’TEN SANAYİ ODASINA ZİYARET 

Bu haber 22 Ekim 2021 - 13:25 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Bozüyük Kaymakamı Adem Öztürk ve İlçe Emniyet Müdürü Orhan Bozdemir, Sanayi Odası yöneticilerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yeni göreve başlayan Kaymakam Adem Öztürk, Meclis ve Oda Yönetim Kurulu Başkanı ve Oda Yöneticilerinden oluşan bir heyet ile makamlarında ziyaret edilmişti.

Bu ziyaret sonrasında Kaymakam Adem Öztürk iade-i ziyaret çerçevesinde odaya bir ziyarette bulundu.

Ziyarette Meclis Başkanı M.Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Yönetim Kurulu Üyeleri, Fahri Bülbül, İbrahim Bağ, Kısmet Turan, Meclis Üyeleri Hüseyin Elmas, Fikret Karaçalı, Meclis Şeref Üyesi Mustafa Öztürk ve Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk hazır bulundu.

Kaymakam Adem Öztürk ile ilçenin ortak sorunları, neler yapılabileceği ve odalarla birlikte Kaymakamlığın hangi projeleri yürütebileceği konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan görüşmeler sırasında Oda Hizmet binası fiziki durumu hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent tarafından bilgilendirilen Kaymakam Adem Öztürk, odanın bölgede büyük sanayi kuruluşlarıyla ortaklaşa projelerde bir araya gelmesinin öneminden bahsetti. Bu çerçevede marka değeri olan firmalar ile Bozüyük Ticaret ve Sanayi odasının bir sivil toplum kuruluşu olarak İlçe Kaymakamlığının da  destekleriyle ortak projeler üretmesinin temenni ettiğini söyledi.

Ziyaret anısına Kaymakam ve İlçe Emniyet Müdürüne oda ziyaretleri anısına plaket takdim edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz